ایمیل جدید در صفحه جدید در جیمیل | شهر آی تی
تابلو اعلانات

ایمیل جدید در صفحه جدید در جیمیل

همان‌طور که می‌دانید سرویس ایمیل گوگل (جیمیل)، در بخش ارسال ایمیل خود تغییراتی داده است. این تغییر موجب می‌شود تا هنگام ارسال ایمیل جدید، پنجره ارسال ایمیل در همان صفحه باز شود که این پنجره، بخشی از سمت راست صفحه را اشغال می‌کند…

gmail

پنجره ارسال ایمیل در این حالت کمی کوچک است و امکان تغییر اندازه آن نیز وجود ندارد. این قابلیت جدید گوگل برای بسیاری از کاربران دردسرساز شده است. این دسته از کاربران استفاده از پنجره ارسال ایمیل در اندازه بزرگ‌تر و به‌صورت مجزا را به نوع جدید آن ترجیح می‌دهند. چنانچه شما هم جزو این کاربران هستید و می‌خواهید هنگام کلیک روی گزینه Compose برای ارسال ایمیل‌ جدید، پنجره‌ای در صفحه مجزا و با اندازه بزرگ‌تر و دارای قابلیت تغییر اندازه را در اختیار داشته باشید، می‌توانید هنگام کلیک روی گزینه Compose، کلید Shift را از روی صفحه‌کلید فشار دهید.

با استفاده از این ترفند ساده، پنجره ارسال ایمیل جدید در صفحه‌ای جداگانه و با قابلیت تغییر اندازه در اختیار شما قرار خواهد گرفت. همچنین می‌توانید از کلیدهای میانبر Shift + C نیز برای این کار کمک بگیرید.

توجه: کلیدهای میان‌بر Shift + R برای باز شدن پنجره پاسخ سریع در صفحه جدید و کلید Shift + F به منظور نمایش پنجره هدایت ایمیل به دیگران در صفحه جدید، کاربرد دارد.

کلیک جام جم

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

*